Фільм "Спенсер": з'явилося перше фото Крістен Стюарт в ролі принцеси Діани - Запоріжжя.Info

Фільм “Спенсер”: з’явилося перше фото Крістен Стюарт в ролі принцеси Діани

Вихід фільму очікується восени 2021 року

Почалися зйомки драми “Спенсер”, та з’явився перший кадр, на якому Крістен Стюарт (“Ангели Чарлі”,” Сутінки”) постала в образі принцеси Діани, повідомляє variety.

Фільм зніме режисер стрічки “Джекі” Пабло Ларраін. Сценарій напише Стівен Найт, який працював над серіалами “Гострі картузи” і “Табу”. 

Дія розгорнеться на початку 1990-х і торкнеться того періоду, коли Діана разом із сім’єю відпочивала під час різдвяних канікул у маєтку Віндзорів, в Норфолку. У стрічці розкажуть про три дні з життя принцеси Уельської, за які вона усвідомила, що її шлюб з принцом Чарльзом тріщить по швах. Покажуть, що вплинуло на подальше розлучення подружжя, а трагічна смерть Діани після того, як вона залишила палацове життя, залишиться за кадром.

Зйомки будуть проходити в Німеччині і Великій Британії, а вихід фільму очікується восени 2021 року. У 2022 році виповнюється 25 років від дня смерті Діани.

Нагадаємо, принцесу Діану в серіалі Netflix про британську королівську сім’ю “Корона” грає актриса-початківець Емма Коррін.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com