Фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться в гібридному форматі та вже розпочав приймання заявок - Запоріжжя.Info

Фестиваль “Книжковий Арсенал” відбудеться в гібридному форматі та вже розпочав приймання заявок

Для заходу розроблять оновлений зручний сайт як для учасників, так і для відвідувачів

Х Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” у Києві, що було перенесено через пандемію та відбудеться 26–30 травня 2021 року, вже розпочав прийом заявок. Про це повідомляється на сайті “Мистецького Арсеналу”.

Фокус-темою цьогорічного фестивалю обрано “оптимісти скептики”, її куратором став літературознавець Ростислав Семків.

З огляду на карантинні обмеження цьогоріч фестиваль відбудеться в гібридному форматі, а ярмарок та подієва частина матимуть менше учасників.

“Використати всі переваги онлайн-форматів і в такий спосіб залучити до фестивалю людей з усіх куточків Землі — наше головне завдання на цей рік. Для цього ми створюємо новий сайт “Книжкового Арсеналу” зі зручною навігацією як для учасників, так і для відвідувачів, з додатковими можливостями для представлення видавців. Разом із вами ми розробимо програму, без сумніву, яскравих та інтерактивних онлайн та живих подій”, – розповіла координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Зазначається, що умови участі у фестивалі оновили. Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 12 лютого 2021 року, заявки до програми подій – до 17 лютого. Результати відбору претендентам повідомлять на початку березня у письмовій формі.

Нагадаємо, у 2019 році фестиваль “Книжковий Арсенал” відвідали понад 57 тис. осіб.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com