Джамала та соліст The Maneken увійшли до складу журі відбору пісні на Євробачення-2021 – Запоріжжя Інфо

Джамала та соліст The Maneken увійшли до складу журі відбору пісні на Євробачення-2021

Результати будуть оголошені до 10 березня

“Суспільне” оголосило склад журі, котре обиратиме пісню гурту Go-A на пісенний конкурс “Євробачення-2021”. До складу увійшли українські зірки та експерти у музичній індустрії.

Склад журі:

  • Джамала — співачка, переможниця Євробачення-2016;
  • Євген Філатов — соліст гурту The Maneken, продюсер;
  • Руслан Квінта — музичний продюсер, композитор;
  • Ярослав Лодигін — член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу телебачення;
  • Дмитро Хоркін — член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу радіо.

“Думаю, що Go_A дуже непросто підготувати декілька пісень на вибір для журі, тому що зараз відбувається величезний пресинг на творчу команду через сподівання принаймні повторити успіх тогорічної пісні, яка перемогла у Нацвідборі на Євробачення-2020. Від них очікують пісні на кшталт попередньої або навіть кращої, щоб було більше шансів на гідне місце на Євробаченні. Я сподіваюся, що з матеріалу, який буде представлений, ми оберемо таку пісню”, — зазначив Ярослав Лодигін.

Нагадаємо, згідно з правилами, гурт Go-A має представити не менше двох пісень для відбору журі. Голосування журі визначить, з якою саме піснею представлятиме Україну гурт. Результати будуть оголошені до 10 березня.

Євробачення-2021 відбудеться на запланованій раніше арені Ahoy Arena у Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 і 20 травня, а фінал – 22 травня. Організатори розглядають чотири можливі варіанти проведення. Чинними залишаться результати жеребкування півфіналів скасованого конкурсу.

Організатори дозволили брати участь переможцям відборів 2020 року, але пісня повинна бути нова. Всі учасники Євробачення-2021 заздалегідь запишуть свої пісні наживо.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com