Два українських фільми допущені до розгляду на премію “Оскар-2021” – Запоріжжя Інфо

Два українських фільми допущені до розгляду на премію “Оскар-2021”

Короткі списки з 15 фільмів за кожною категорією будуть оголошені 9 лютого 2021 року

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила список повнометражних фільмів, що допущені до розгляду на 93-й “Оскар”: у ньому дві українських стрічки.

Як повідомляє Держкіно, у категорії INTERNATIONAL FEATURE FILM – це стрічка Валентина Васяновича “Атлантида”, обрана Українським Оскарівським комітетом, як національний претендент на премію “Оскар” у категорії “Міжнародний повнометражний фільм”. Всього до цієї категорії включено фільми з 93-х країн світу.

У категорії DOCUMENTARY FEATURE – це документальна стрічка Ірини Цілик “Земля блакитна, ніби апельсин”, що отримала кваліфікацію як переможець Санденсу та учасник Берлінале. У переліку повнометражних документальних фільмів представлено 238 картин.

Короткі списки з 15 фільмів за кожною категорією будуть оголошені 9 лютого 2021 року. Номінантів на премію “Оскар” оголосять 15 березня 2021 року. 93-я церемонія вручення премії “Оскар” за досягнення у галузі кінематографу за 2020 рік відбудеться 25 квітня 2021 року в Лос-Анджелесі.

Як повідомлялося раніше, режисер “Зараження” Стівен Содерберг спродюсує церемонію вручення “Оскара-2021”.

 
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com