Cyberpunk 2077 тимчасово прибрали з PlayStation Store, а гравцям запропонували повернути кошти - Запоріжжя.Info

Cyberpunk 2077 тимчасово прибрали з PlayStation Store, а гравцям запропонували повернути кошти

Всі придбані цифрові та фізичні копії гри будуть продовжувати отримувати підтримку та оновлення

Через тиждень після випуску компанія Sony видалила Cyberpunk 2077 з магазину відеоігор PlayStation Store, а тим, хто її вже придбав запропонувала повне повернення коштів. Про це повідомляється на сайті playstation.

“Компанія прагне забезпечити високий рівень задоволеності клієнтів, тому ми почнемо пропонувати повне повернення коштів всім гравцям, які купили Cyberpunk 2077 в PlayStation Store. SIE також видалить Cyberpunk 2077 з PlayStation Store до подальшого повідомлення”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що як тільки компанія підтвердить придбання Cyberpunk 2077 в PlayStation Store, буде розпочато процес відшкодування. Ймовірно гра не з’явиться в онлайн-магазині, поки розробники не випустять патчі з серйозними правками. 

Розробники гри уточнили, що Cyberpunk 2077 видалили тимчасово. На даний момент гру як і раніше можна купити в звичайних магазинах і в Інтернеті. Всі придбані цифрові та фізичні копії гри будуть продовжувати отримувати підтримку та оновлення.

Нагадаємо, що довгоочікувана Cyberpunk 2077 вийшла на ПК і консолях 10 грудня і відразу ж засмутила гравців жахливою якістю. Геймери скаржилися на низьку роздільну здатність гри, осідання частоти кадрів до 10-15 fps, непрогружені текстури, баги, вильоти та інші проблеми. Жартома гравці навіть назвали реліз CyberBug 2077.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com