Brunettes Shoot Blondes теж відмовилися їхати на Євробачення - Запоріжжя.Info

Brunettes Shoot Blondes теж відмовилися їхати на Євробачення

Музиканти ухвалили таке рішення ще до того, як їм запропонували

Слідом за групою Kazka український колектив Brunettes Shoot Blondes, який вийшов у фінал нацвідбору на Євробачення-2019, заздалегідь відмовився брати участь у конкурсі.

Про це музиканти написали на своїй сторінці в Facebook.

“До нас надходить багато повідомлень з питанням – чи виходила сьогодні НСТУ на зв’язок з Brunettes Shoot Blondes. Хочемо заздалегідь повідомити: якщо нам надійде пропозиція щодо участі в Євробаченні-2019, ми її відхилимо. Наша група не перемагала у Нацвідборі, ця поїздка не наша. Шанувальників просимо зрозуміти наше рішення – у нас багато інших майданчиків для зустрічі з вами”, – йдеться в повідомленні.

Також група запросила всіх на сольний концерт у Києві, який відбудеться 4 жовтня.

Хто тепер представлятиме Україну на пісенному конкурсі, поки не відомо. Водночас НСТУ допускає, що на Євробаченні-2019 може взагалі не бути представника від України. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Maruv не буде представляти Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2019”, незважаючи на перемогу у фіналі національного відбору. Співачка і “Суспільне” не змогли узгодити контракт, через що Maruv відмовилася від участі в конкурсі. Співачці дорікали, що вона їздить з гастролями до РФ, і вимагали відмовитися від туру Росією. Сама Maruv назвала Євробачення занадто політизованим конкурсом. 

Пізніше група Freedom-jazz, яка посіла друге місце на нацвідборі, відмовилася від участі в музичному конкурсі. Сьогодні, 27 лютого, стало відомо, що володарі третього місця українського відбору, група Kazka, також відмовилися від участі в Євробаченні.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com