ЄС попередив Росію про масштабні наслідки за військову агресію проти України – Запоріжжя Інфо

ЄС попередив Росію про масштабні наслідки за військову агресію проти України

Міністри наголосили, що ціна агресії Росії щодо України буде високою.

Рада Європейського союзу заявила, що будь-яка військова агресія Російської Федерації проти України матиме для Москви масштабні наслідки та високу ціну.

Про це повідомляє “Європравда” з посиланням на висновки Ради ЄС.

Рада Євросоюзу засудила продовження агресивних дій і загроз Росії проти України, а також закликала Москву до деескалації, дотримання міжнародного права та конструктивного діалогу через створені міжнародні механізми.

“Як заявили глави держав і урядів ЄС на засіданні Європейської ради в грудні 2021 року, будь-яка подальша військова агресія Росії проти України матиме масштабні наслідки та потягне за собою серйозні витрати”, – зазначили в Раді ЄС.

Євросоюз також підтвердив свою непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших партнерів зі Східного сусідства в межах їхніх міжнародно визнаних кордонів, й закликав Росію відновити конструктивну участь в чинних міжнародних структурах для сталого та мирного вирішення конфліктів.

Міністри підтвердили єдиний підхід та міцну співпрацю та координацію зі Сполученими Штатами, НАТО, Україною та іншими країнами-партнерами.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com