В Авакова звинуватили Порошенка в причетності до заворушень на Банковій - Запоріжжя.Info

В Авакова звинуватили Порошенка в причетності до заворушень на Банковій

До провокацій, які відбувалися вчора у будівлі Офісу президента України, причетний колишній гарант Конституції Петро Порошенко.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, даючи оцінку акції протесту на підтримку знаходиться під вартою активіста Сергія Стерненко. Відзначимо, що під час акції розбили скло в будівлі ОПУ, розмальовані стіни, а також зіпсували табличку: «Президент України». У зв’язку з цим журналістка поцікавилася у Геращенко, хто, на його думку, стоїть за тим, що відбувалося.

«Я знаю, що зацікавленою особою є Петро Олексійович Порошенко. Це моя особиста думка. Петру Порошенку потрібно робити все, щоб було … Чим гірше, тим краще для нього », – заявив заступник глави МВС. Нагадаємо, що 20 березня під будівлею ОПУ пройшла акція на підтримку Стерненко. У Telegram активіста було сказано, що на акції затримали одну людину.

За словами Геращенко, у провокаторів був план по кровопролиття, але поліція не допустила цього. «Це був не мирний мітинг, а вакханалія грубого, замовного насильства. Замовники мріяли, що у відповідь на побиті стекла, на розфарбовування стін образливими написами вийдуть сотні поліцейських і почнуть із застосуванням сили затримувати провокаторів, а ті у відповідь почнуть ще більше кровопролиття», – пояснив заступник міністра.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com