У Раді створять робочу групу для врегулювання конституційної кризи - Запоріжжя.Info

У Раді створять робочу групу для врегулювання конституційної кризи

Засідання Верховної Ради України, в Києві, 6 листопада 2020 р. Фото Кузьмін Олександр / УНІАН

У парламенті сворять робочу групу для того, щоб вирішити кризу з електронним декларуванням та Конституційним судом. Робоча група має напрацювати три законопроєкти.

Таке вирішення ситуації запропонував голова парламенту Дмитро Разумков під час відеовключення на погоджувальній раді депутатських фракцій та груп.

“Я впевнений, що необхідно перейти до другого етапу – створити робочу групу, яка б вже почала напрацьовувати ті законодавчі ініціативи, які планувалися”, – уточнив він.

Пізніше заступниця голови парламенту Олена Кондратюк, яка нині виконує обов’язки голови парламенту, уточнила, що для вирішення конституційної кризи мають напрацювати три законопроєкти. За її словами, ті законопроєкти, які нині існують, не можна виносити на голосування парламенту.

“Ми поговорили з керівниками депутатських фракцій та груп і зрозуміли, що винести якийсь один законопроєкт зараз немає можливості. Не можна зараз у стінах Верховної ради провалити будь-який законопроєкт. Саме тому був напрацьований такий варіант, що створюється робоча група на базі комітету з антикорупційної політики, куди повинні ввійти представники усіх депутатських фракцій та груп. (Вони повинні – ред.) напрацювати три законопроєкти, які будуть стосуватися цього питання”, – повідомила вона.

За словами голови партії “Слуги народу” Олександра Корнієнка, якщо ця робоча група активно працюватиме й покаже результат, то напрацьовані нею законопроєкти можна буде винести на позачергове засідання.

“Стосовно законопроєктів по КСУ і так далі. Дійсно, якщо ми завтра не встигаємо до якихось з них дійти, формат робочої групи теж можливий. Але треба розуміти, що час спливає, а розв’язувати питання повернення е-декларування теж треба. Можливо при активній підготовці та роботі цієї робочої групи, у нас є потенціал на позачергове засідання, ініційоване, наприклад президентом”, – заявив Корнієнко.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com