У Грузії обіцяють не зволікати з поверненням посла в Україну – Запоріжжя Інфо

У Грузії обіцяють не зволікати з поверненням посла в Україну

У МЗС Грузії обіцяють не зволікати з поверненням посла до України після того, як його відкликали для консультацій у зв’язку з призначенням Саакашвілі.

Як пише “Європейська правда” з посиланням на “Грузія Онлайн”, про це заявив міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані.

Міністр закордонних справ Грузії у коментарі ЗМІ зазначив, що процес повернення посла Грузії в Україні, відкликаного до Тбілісі для консультацій, “не затягнеться у часі”.

Давид Залкаліані також повторив свою заяву про те, що Грузія не переглядатиме стратегічне партнерство з Україною у зв’язку з призначенням Михеїла Саакашвілі головою виконавчого комітету Ради реформ.

“Ще раз повторюся, що стратегічне партнерство переглядатися не буде. У нас багато схожих проблем, таких як окупація територій наших країн, європейська та євроатлантична інтеграція, спільні позиції у рамках ГУАМ [Організація за демократію та економічний розвиток – регіональне об’єднання Грузії, України, Азербайджану та Молдови. – Ред.] – це переглядатися не буде. Звісно, це рішення створило деякі проблеми, тож нам потрібно серйозно обговорити це питання з послом, що ми і робимо”, – зазначив він.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com