У ДБР підозрюють, що Лерос може бути причетний до підпалу власного авто – Запоріжжя Інфо

У ДБР підозрюють, що Лерос може бути причетний до підпалу власного авто

У ДБР кажуть, що з’явилося відео, де особа схожа на народного депутата України Гео Лероса, підшукує осіб для імітації нападу на себе задля створення ілюзії погроз.

Про це інформує пресслужба ДБР.

В повідомленні зазначається, що сьогодні на одному із Телеграм-каналів опубліковано відео під назвою “Появились новые подробности в поджоге Mercedes Benz Лероса”.

При цьому зазначається, що на відео зафіксовано особу, що зовні схожа на народного депутата Гео Лероса, яка “за грошову винагороду підшукує співучасників для вчинення кримінального злочину, а саме – імітації нападу на себе особисто задля створення ілюзії погроз, нібито, за політичну діяльність та з метою дискредитації органів державної влади.”

“Також на відео він обговорює зі співрозмовником план використання даної ситуації, як інформаційного приводу для подальших публічних виступів”- зазначено в повідомленні ДБР.

За таких обставин дії вказаної особи можуть бути кваліфіковані за ч. 1 ст. 14 (готування до злочину) та ч. 2 ст. 384 КК України (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) про що ДБР проінформував Офіс Генерального прокурора задля надання правової оцінки та внесення інформації в ЄРДР№.

У ДБР нагадують, що 28 серпня 2020 року народний депутат України Гео Лерос заявив про ймовірний підпал свого автомобіля. Інцидент він пов’язав зі своєю політичною діяльністю.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com