Шмигаль розповів, про співпрацю уряду з Саакашвілі | Запоріжжя.Info

Шмигаль розповів, про співпрацю уряду з Саакашвілі

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про співпрацю з головою Офісу реформ Міхеїлом Саакашвілі. За його словами, нині порушено питання про об’єднання Ради економічного розвитку, створеної  при Кабінеті міністрів, та офіс Invest in Ukraine.

Прем’єр Денис Шмигаль каже, що з керівником Офісу реформ Міхеїлом Саакашвілі взаємодіють, і громадськість невдовзі побачить результат цієї взаємодії. Про це він розповів в інтерв’ю НВ у п’ятницю, 26 червня.

Шмигаль зауважив, що Саакашвілі та його представників регулярно запрошують “на наші наради, які стосуються реформ, починаючи від реформи Державної архітектурно-будівельної інспекції до тих нарад, які ми проводимо по можливій реформі митниці, податкової служби, інших реформ, які є в нас в країні”. За словами прем’єра, нині порушено питання про об’єднання раду економічного розвитку, створену при Кабміні, та офіс Invest in Ukraine.

“Плюс проведення реформ – також в робочому порядку в нас все відбувається, без жодних інтриг, без жодних якихось підкилимних речей, дуже прозора і чітка робота. Навіть, чесно кажучи, в певні моменти я отримую задоволення від того діалогу і тих напрацювань, ідей і пропозицій, які в нас є по баченню реформ і роботі над цими речами”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, 7 травня Президент України Володимир Зеленський призначив Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ. На думку Саакашвілі, сам факт його призначення свідчить, що Зеленський готовий іти на “неординарні кроки”.Також повідомлялось, що Шмигаль висловився щодо майбутньої приватизації держпідприємств і пояснив позицію уряду.
Від Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com