Росія може спробувати розширити контроль над окупованими територіями України для посилення позицій в Криму і на Донбасі – Запоріжжя Інфо

Росія може спробувати розширити контроль над окупованими територіями України для посилення позицій в Криму і на Донбасі

Ослаблення підтримки населенням Росії президента Володимира Путіна, а також економічна криза, викликана пандемією та санкціями, може спровокувати Кремль на повторну реалізацію проєкту “Новоросія”. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв’ю виданню “Апострофу”.

Сукупність негативних факторів, які зараз позначаються на економіці Росії, включаючи критичний стан з водопостачанням анексованого Криму і стан охорони здоров’я, за словами Чубарова, може підштовхнути Путіна до “зовнішніх афер”. За словами глави Меджлісу, під час окупації Криму головною тезою Кремля, щодо вторгнення в Україну, був “порятунок кримчан від фашистської хунти, яка перемогла в Києві”.

Як відомо з соціологічних досліджень, після анексії Кримського півострова рейтинг Путіна в Росії досяг рекордних 80%. Цього року російські соціологи повідомили, що довіра до глави Кремля досягла історичного мінімум за 20 років. Таким чином, поведінка Росії може проявитися в агресивному аспекті по відношенню України з новою силою.

“Поведінка Москви, особливо в останні тижні, щодо” ДНР / ЛНР “-зокрема ультимативні заяви про те, що у випадку, якщо Україна не дасть особливий статус цим самопроголошеним утворенням, і не забезпечить проведення виборів до передачі контролю над кордоном з Росією, наводить мене на думку, що Росія може спробувати фактично розширити територію, яку вони будуть контролювати в Україні для посилення себе в Криму і закріплення своїх позицій в”ДНР/ЛНР”. А це дійсно йде за лекалами “Новоросії”, – повідомив журналісту Рефат Чубаров.

Нагадаємо, ASPI news повідомляло, що навесні 2020 року президент Росії Володимир Путін планував військове вторгнення в країни Балтії та чергове захоплення територій. Російському президенту завадила пандемія коронавірусу. Про це в інтерв’ю “ФАКТАМ” розповів колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко. За словами Романенка, Росія готувалася до активних військових дій останні три роки, а сценарій захоплення країн Балтії в деталях відпрацьовувався на військових навчаннях у квітні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com