Резніков закликав кожного українця подумати, як він відбиватиме можливу агресію Росію – Запоріжжя Інфо

Резніков закликав кожного українця подумати, як він відбиватиме можливу агресію Росію

Потрібно зробити так, щоб РФ протистояла вся українська нація, вважає очільник Міноборони.

Очільник Міноборони України Олексій Резніков стверджує, що найкращий спосіб убезпечення країни від подальшої агресії Росії – створення умов, за яких країна-агресор зазнає неприйнятних для себе втрат й не досягне цілі.

У разі агресії РФ українцям в першу чергу самим доведеться захищати свою державу, і необхідно розвивати спроможність до цього, йдеться у колонці чиновника на “Українській правді”.

За словами міністра, потрібно зробити так, щоб Росії протистояла вся українська нація – об’єднана, підготовлена й озброєна. Резніков попросив громадян зважити, як саме вони хочуть долучитися до оборони України.

“…Найкращий спосіб убезпечити Україну від подальшої військової ескалації з боку Російської Федерації – створити умови, за яких агресор понесе неприйнятні для себе втрати і не зможе досягти мети. А мета в нього одна – знищити незалежну українську державу”, – зазначив чиновник.

Очільник Міноборони додав, що необхідно зробити так, щоб російській військовій машині протистояла не лише армія та інші структури сектору безпеки і оборони нашої країни, а “вся українська нація”. 

“Підготовлена, озброєна, об’єднана (українська нація – Ред.). Саме це ми маємо протиставити російським спробам спричинити в нашій країні паніку, зневіру та розгубленість. Тоді в агресора не буде жодних шансів. І навіть думок вдатися до якоїсь авантюри”, – вважає Резніков.

Міністр також звернувся до громадян України із закликом.

“…я закликаю громадян зважити, у який спосіб ви готові долучитися до оборони держави. Як я зазначив, є окремі резерви бойових частин ЗСУ. Формуючи резерв ТрО (війська територіальної оборони – Ред.), ми повинні одночасно наповнювати і підвищувати якість резерву інших компонентів Збройних сил. Ви маєте вибір…”, – заявив чиновник.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com