Регламентний комітет Ради розгляне бійку депутатів зі «Слуги народу» і «Євросолідарності» - Запоріжжя.Info

Регламентний комітет Ради розгляне бійку депутатів зі «Слуги народу» і «Євросолідарності»

егламентний комітет просять дати оцінку поведінці нардепа від «Слуги народу» Андрія Мотовиловця, який застосував силу щодо його колеги з «Євросолідарності» Марії Іонової.

«Відверто скажу, я сподівалася, що депутат Андрій Мотовиловець просто публічно принесе свої вибачення, як це зробив голова парламенту Дмитро Разумков від імені керівництва після емоційної сварки і зіткнення в залі, за що йому окреме спасибі. Але вибачень, я так розумію, ми не почуємо … Тому я написала заяву в Регламентний комітет Верховної Ради з проханням розібратися і дати належну оцінку діям народного депутата», – зазначила заступник голови ВР Олена Кондратюк від фракції «Батьківщина».

За її словами, вона сама була свідком інциденту між Мотовиловцем і Іоновою, і просить нардепів від фракції більшості Сергія Бабака та Олександра Мариковського, які виступають за гендерну рівність і проти насильства, переконати колегу вибачитися перед жінкою, яку той образив.

Крім того, нардеп Ірина Геращенко також повідомила про намір її політсили звернутися до Регламентного комітету в зв’язку з неналежною поведінкою представника «Слуги народу».

«Європейська солідарність» також звернеться до Регламентного комітету щодо неетичної і агресивної поведінки «слуг», – пообіцяла співголова фракції партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

Нагадаємо, у травні 2019 Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект закону про повну загальну середню освіту. Він має продовжити процес реформування шкіл, розпочатий у 2017 році законом «Про освіту». 18 березня 2020 закон набув чинності.

Також даний закон регулюватиме питання домашньої освіти та інших форм навчання поза школою, передбачає більшу автономію вчителів, педагогічну інтернатуру та низку інших новацій.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com