Рада ухвалила закон про пріоритетність фінансування сектору безпеки та оборони – Запоріжжя Інфо

Рада ухвалила закон про пріоритетність фінансування сектору безпеки та оборони

Він діятиме упродовж трьох місяців.

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроект, який передбачає, що сектор безпеки та оборони буде фінансуватися з державного бюджету в першу чергу.

Як передає кореспондент, за ухвалення відповідного законопроекту № 7100 “Про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України” проголосували 347 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів.

За словами народного депутата Юлії Тимошенко, законопроект пропонує збільшити втричі грошове забезпечення для військовослужбовців, які захищають Україну на першій лінії фронту, а також збільшити видатки на закупівлю озброєння та військово-промисловий комплекс.

“Цей закон означає, що Казначейським рахунком в цілому, на період військових загроз, розпоряджається Кабінет міністрів з абсолютним пріоритетом і без обмежень для видатків на оборону. Це означає, що якщо треба 100% видатків бюджету направити на оборону, значить так і буде”, – сказала вона.

Як додав народний депутат Іван Крулько, Комітет з питань бюджету рекомендував викласти законопроект у такій редакції, що він набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування, а також діє упродовж трьох місяців.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com