Позиція НАТО про відмову закрити небо над Україною не викликає поваги – Кулеба – Запоріжжя Інфо

Позиція НАТО про відмову закрити небо над Україною не викликає поваги – Кулеба

Глава МЗС вважає, що Альянс як організація самоусунувся від практичних дій.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголошує, що позиція Організації Північноатлантичного договору (НАТО) – відмова закрити небо над Україною – не викликає поваги.

Як передає кореспондент, про це глава МЗС сказав під час включення на Всеукраїнському телемарафоні.

“Треба бити. Питання лише, на жаль, ціни, яку ми платимо за те, що НАТО демонструє свою нерішучість”, – сказав Кулеба.

Він зазначив, що у цій ситуації виникла проблема не лише для України, а й для Альянсу, але там цього ще не усвідомлюють.

“Можна тисячу разів сказати, як це роблять натівці, що вони будуть відчайдушно битися за кожен дюйм своєї землі і за те, що вони зміцнять східний фланг НАТО. Але коли вони не ухвалюють якихось практичних рішень, то Росія бачить, що це все слова. І вона розуміє, що НАТО відчуває страх. А ніщо так не мотивує Росію, як відчуття страху”, – наголосив Кулеба.

При цьому він переконаний, що росіян лякає безстрашність українців, яких нічого не стримує у захисті держави.

“Коли НАТО поводить себе так, як воно зараз поводить, то росіян це лише тільки підбадьорює і показує їм, що насправді НАТО сильне на словах, а не в діях”, – підкреслив глава МЗС.

Водночас, як додав міністр, в Альянсі існує політична згода, аби союзники на двосторонньому рівні допомагали Україні усім чим можуть, але сам Альянс як організація по суті усунувся.

“Ми маємо про це говорити чесно. Українці мають чітко і чесно побачити, що НАТО насправді не є таким, яким українці собі його уявляли. Принаймні на зараз. Якщо завтра вони змінять свою позицію – молодці. Але поки що їхня позиція не викликає поваги”, – сказав Кулеба.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com