Джерела повідомили, що Зеленський пригрозив депутатам розпуском ВР - Запоріжжя.Info

Джерела повідомили, що Зеленський пригрозив депутатам розпуском ВР

Глава держави Володимир Зеленський під час нещодавно відбулася зустрічі з керівництвом фракції парламентської монобільшості «Слуга народу» пригрозив розпуском Ради. Президент вимагає від парламентаріїв прийняття закону про держслужбовців з його пропозиціями.

«Так, такі слова звучали на зустрічі президента з керівництвом фракції», – повідомило джерело.

На думку ще одного співрозмовника видання, цю загрозу поки не слід сприймати буквально. Мовляв, гарант, швидше за все, хотів, щоб депутати зрозуміли градус напруги і в цей раз Раді не варто «грати в суб’єктність».

«Він каже: я вже втомився, я хочу виплатити зарплати шахтарям, а тут то так, то так підставляєте. Тому зараз дуже важливо для якоїсь нормальної спільної роботи, щоб сьогодні Верховна Рада проголосувала за цих два пропозиції і за закон в цілому », – пояснило джерело в СП. Як відомо, сьогодні відбудеться позачергове засідання вищого законодавчого органу країни. На ньому парламентарії розглянуть законопроект про держслужбу. Не так давно президент Зеленський ветував закон про повернення конкурсів для держслужбовців. Він повернув до парламенту цей закон зі своїми пропозиціями.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com