Чи має Володимир Зеленський стратегію з повернення Криму? - Запоріжжя.Info

Чи має Володимир Зеленський стратегію з повернення Криму?

Президент Володимир Зеленський хоче відповідальності для тих, “хто без бою здав Крим”. Але чи сам він через майже півтора року перебування на посаді уже має стратегію повернення українського півострова?

Питання Криму знову на порядку денному в українських політиків.

У своєму щорічному посланні президент України Володимир Зеленський зажадав відповідальності для тих, “хто без бою віддав Крим”. Він наголосив, що питання не в помсті, а в справедливості. “Суспільству потрібні відповіді. І це стосується не лише цього питання”, – вважає президент.

Зеленський уже вдруге публічно заявляє про це: два місяці тому під час святкової промови президента до Дня Незалежності він сказав, що в Україні “мають давати свідчення, а не проповіді з патріотизму ті, хто без бою подарував частину України”.

Останні звинувачення, очевидно, зачепили за живе Олександра Турчинова, який у 2014 році після втечі Віктора Януковича тимчасово виконував обов’язки президента України. Саме у той час проросійські сепаратисти організовували антиукраїнські виступи в містах Криму, російські військові блокували й захоплювали стратегічні об’єкти півострова та військові частини Збройних сил України, врешті-решт Росія анексувала Крим.

Турчинов вважає, що своїми заявами про Крим президент Зеленський намагається відвернути увагу суспільства від “політики повзучої капітуляції”.

“Дивно чути таку войовничу риторику від людини, яка весь час свого перебування на посаді верховного головнокомандувача робить усе, щоб ухилитися від будь-якого, навіть локального бою з ворогом, від того, щоб звільнити хоча б метр української землі”, – написав на своїй сторінці Facebook Турчинов, який нині очолює центральний штаб партії “Європейська солідарність”.

Ментальна деокупаціяНинішня українська влада сподівається домогтися повернення кримського півострову невійськовими методами.

Аби на найвищому міжнародну рівні привернути увагу до проблеми анексії Росією Криму, Зеленський хоче створити спеціальну міжнародну платформу, про що він оголосив у вересні під час виступу перед Генеральною асамблеєю ООН.

Як тоді пояснив Зеленський, “Міжнародна кримська платформа” займатиметься захистом прав жителів анексованого українського півострову та деокупацією Криму. У посланні до Верховної Ради у вівторок, 20 жовтня, український президент повідомив, що вже обговорив цю ініціативу з представниками ЄС, Великобританії, Канади, Туреччини та іншими партнерами України.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com