Арестович сказав, чи є загроза вторгнення російських військ в Україну – Запоріжжя Інфо

Арестович сказав, чи є загроза вторгнення російських військ в Україну

Український “Bayraktar” на Донбасі серйозно занепокоїв Бойовиків – “вони бояться, що повториться Нагірний Карабах”.

Про це повідомив речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович.

Він заявив, що поки загрози вторгнення російських військ в Україну немає.

“Поки що загрози вторгнення російських військ в Україну немає, але це не означає, що “ударне угруповання” для цього неможливо буде підготувати протягом короткого терміну”, – пояснив Арестович.

Він розповів, що “Bayraktar” занепокоїла бойовиків на Донбасі, адже за її допомогою можна давати відповідь на порушення режиму припинення вогню – навіть, якщо йдеться про зброю дальньої дії.

“Наш безпілотник знаходився там декілька годин, його там не виявили, не те що б знешкодити. Наслідки можуть бути такими: будь-яка зброя дальньої дії, калібром більше 100 мм, яка грубо порушує режим припинення вогню, може одразу отримати точкову відповідь, і вони нічого з цим не зможуть зробити. А це принципово змінює характер дій на лінії зіткнення і наражає російські угруповання на Донбасі на небезпеку, схожу, що була рік тому в Нагірному Карабаху”, – зазначив Арестович.

А також він зазначив, що зараз варто звернути увагу на білоруський кордон.

“На кордоні з квітня 2021 знаходиться від 60 до 90 тисяч російських військових. Це 28-30 батальйонів. Вони часто змінюють свої локації по різних полігонах у рамках навчань. Подібний рух стався і в жовтні – це виявило занепокоєння преси Заходу. Зараз більше танків перекинули на білоруський кордон. І те, що відбувається там зараз, – більше важливе уваги”, – повідомив Арестович.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com