Арестович розповів про ще один варіант вирішення конфлікту на Донбасі - Запоріжжя.Info

Арестович розповів про ще один варіант вирішення конфлікту на Донбасі

Радник з інформаційної політики української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович назвав шлях, яким, на його думку, можна досягти миру на Донбасі.

За його словами, він ґрунтується на давньому принципі: “Хочеш миру – готуйся до війни”.

У вирішення конфлікту на Донбасі може бути ще один варіант. Про це заявив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в інтерв’ю “Странє” опублікованому напередодні, 30 жовтня. “Зараз обговорюють три можливих варіанти завершення конфлікту на Донбасі. Перший – виконання Мінських угод, включаючи ті, які не хочуть українську владу – особливий статус в Конституції, вибори до передачі контролю над кордоном. Другий – вирішення питання повернення територій шляхом війни. Третій – шлях заморожування конфлікту під прикриттям тривалих і безуспішних переговорів в рамках ТКГ”, – розповів Арестович.

Також, Арестович, озвучив свою концепцію досягнення миру, і назвав це “четвертим шляхом”. Він полягає в тому, щоб виконувати Мінські угоди, паралельно готуючись до можливої ​​військової ескалації.

“Шлях до закінчення війни – виконання Мінських угод з прокачуванням плану “Б”. Треба постійно посилювати сектор національної безпеки і оборони, реформувати армію, рухатися в ЄС і НАТО для того, щоб в разі, якщо конфлікт повернеться в гарячу фазу, не з нашої вини, – ми могли гідно відповісти збройним шляхом. Зберегти територіальну цілісність і незалежність України. Якщо коротко, шлях до закінчення конфлікту на Донбасі такої: мирним шляхом йдемо, але готуємося до військового протистояння “, – сказав Арестович.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com