Арахамія назвав головну умову для проведення виборів на окупованому Донбасі – Запоріжжя Інфо

Арахамія назвав головну умову для проведення виборів на окупованому Донбасі

Давид Арахамія, голова парламентської фракції «Слуга народу», прокоментував можливість проведення місцевих виборів на непідконтрольній частині Донбасу. Голосування відбудеться у разі відновлення «оригінальних українських кордонів».

Україна повинна отримати контроль над кордоном. Про це він повідомив 4 червня в ефірі «Україна 24».

Депутат вважає, що не варто на цю тему й розмовляти, якщо не буде встановлено українську владу на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Наразі ситуація не дозволяє організувати чесне голосування.

Парламентар зазначив, що ситуація може змінитися. Ще майже півроку є для реалізації цих планів. У разі повного виконання умов безпеки і виведення іноземних військ з ОРДЛО Арахамія допустив теоретичну можливість проведення на цих територіях виборів.

Раніше ASPI news опублікувало заяву керівника міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби щодо компромісів з РФ заради звільнення Криму та Донбасу. Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що спільне патрулювання кордону на Донбасі відбуватиметься задля проведення місцевих виборів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com