Запорізький титаномагнієвий комбінат повністю відключать від електропостачання - Запоріжжя.Info

Запорізький титаномагнієвий комбінат повністю відключать від електропостачання

З 18 серпня «Запоріжжяобленерго» змушений припинити електропостачання підприємству «Запорізький титаномагнієвий комбінат».

Про це повідомляють в прес-службі підприємства.

Це пов’язано з тим, що 17 серпня у заводу закінчується термін поставки електроенергії від компанії «Укрінтеенерго», а угоду з новим постачальником підприємство так і не уклало. У зв’язку з цим відповідно до законодавства оператор енергоринку повинен припинити повністю або частково електропостачання такого споживача.

16 липня «Запоріжжяобленерго» направило на адресу «ЗТМК» попередження про припинення постачання електричної енергії з 00:00 18 серпня. І попередило про необхідність на зазначену дату повністю зупинити власне енергоспоживання, завершити технологічний цикл і вжити заходів, спрямованих на запобігання травматизму, загибелі людей та тварин, пошкодженню обладнання, негативним екологічним та інших наслідків.

Також «Запоріжжяобленерго» звертається до керівництва області та міста, обласних управлінь СБУ, ГУ ГСЧС, прокуратури і Держенергонагляду з проханням вжити організаційних заходів з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру на території Запорізької області у зв’язку з відключенням «Запорізького титано-магнієвого комбінату» від електропостачання.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com