Вихователька дитсадка висадила 5-річну дівчинку з автобуса на морозі біля лісосмуги - Запоріжжя.Info

Вихователька дитсадка висадила 5-річну дівчинку з автобуса на морозі біля лісосмуги

Під Запоріжжям вихователька дитячого садочка висадила 5-річну дівчинку на зупинці біля лісосмуги. Повідомляється, що дитина простояла на морозі 40 хвилин, але потім їй допомогла сусідка-школярка.

Жахлива ситуація сталася в селі Новомиколаївка Мелітопольського району. Дівчинка відвідує дитсадок у сусідньому селі Семенівка. Щоранку вихованців дитсадка та учнів школи забирає шкільний автобус, ввечері – дітей розвозять по домівках, висаджуючи на зупинках, де на них чекають батьки.

Цього разу автобус дитину привіз, але на зупинці батьків не було. Тому вихователька просто висадила дівчинку, і автобус поїхав далі.

Дитина 40 хвилин стояла на зупинці, яка розташовується на околиці села, де поруч річка, лісопосадка. На щастя, самотню дівчинку помітила дівчинка-школярка із сусідньої вулиці. Вона і відвела дівчинку додому. Після чекання на зупинці дитина захворіла.

Як виявилося, батьки не зустріли дитину, бо не знали, що автобус приїде раніше. У відділі освіти Семенівської ОТГ повідомили, що вихователі намагалися дотелефонуватися до батьків дівчинки, але ті слухавку не брали.

Ситуацію, що сталася з дитиною, у відділі освіти пояснюють так – ДСНС попередила про погіршення погодних умов, а в Новомиколаївці є пагорб, який за таких умов стає непроїзним. Тож водієві автобуса не можна було зволікати, інакше він не зміг би розвезти інших дітей. Як говорить начальник відділу освіти Владислав Ткаченко, вихователі просили сусідів, що живуть неподалік, провести дитину додому і ті погодилися.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com