Українець відправився на заробітки заради сім'ї і загинув: били і допитували російською - Запоріжжя.Info

Українець відправився на заробітки заради сім’ї і загинув: били і допитували російською

Ще в березні 2020 року пішов з життя 40-річний Ігор Гоменюк після побиття працівниками міграційної служби в аеропорту Лісабона.

Наразі справу про жорстоке вбивство українця розслідують у Португалії. А адвокат родини Гоменюка Жозе Гашпар Швальбах повідомляє, що працівники допитували чоловіка російською мовою, якого він міг і не знати.

І саме це, за словами адвоката, могло вплинути на трагічний кінець і поведінку португальських інспекторів. Гашпар Швальбах зазначає, що через смерть Ігоря Гоменюка в Португалії виник скандал. Адже на безлічі телевізійних шоу обговорюється розправа, і на одному з таких журналіст просив вибачення у сімейства заробітчанина від імені всіх португальців.

Як відомо, Гоменюк не планував залишатися в європейській державі і повинен був лише підписати деякі документи, щоб поїхати на роботу в Бельгію. Але співробітники міграційної служби негативно на це відреагували, помістили його в ізолятор, де йому стало погано, і побили — Дуарте Лажа, Бруно Совса і Луїз Сілва.

Ці інспектори наділи на нього наручники і били палицями, що вдалося встановити слідству. Чоловік був родом з Новояворівська, Львівської області.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com