У Запоріжжі жінка відволіклась та загубила дитину - Запоріжжя.Info

У Запоріжжі жінка відволіклась та загубила дитину

У Запоріжжі поліцейські  розшукували 4-річну дитину .

Як повідомила його 29-річна мати, близько 17:30 вона з сином вийшла на прогулянку в парк по вулиці Новгородській. Хлопчик пішов гратися на дитячий майданчик, де гойдався на каруселі. Мати спостерігала як її син грає з іншими дітьми. Через деякий час жінка відволіклась та втратила його з поля зору. Близько 18 години вона не побачила на ігровому майданчику сина. Протягом години жінка самотужки намагалась знайти хлопчика в парку, а потім звернулась за допомогою до правоохоронців.

Про це повідомляє  Національна поліція Запоріжжя.

Під час  здійснення поліцейськими пошукових заходів, надійшло повідомлення від сусідки заявниці, що дитину виявлено біля під’їзду за адресою мешкання.

Хлопчик самостійно прийшов додому. Жодних протиправних дій відносно малолітньої дитини скоєно не було. Наразі вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності.

Запорізькі поліцейські звертаються до громадян бути уважними, не проходити повз самотніх дітей та телефонувати на спецлінію «102» про виявлення випадків самостійних дитячих «мандрівок».ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com