У Запоріжжі з діагнозом “сальмонельоз” поклали в лікарню групу людей – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі з діагнозом “сальмонельоз” поклали в лікарню групу людей

Стало відомо про те, що в місті Запоріжжя було госпіталізовано  12 осіб, у яких підтвердився діагноз «сальмонельоз». Про це повідомили в прес-службі центру громадського здоров’я України.

Таким чином, повідомляється, що всі вони, за кілька днів до того, як потрапити до лікарні, обідали в одному з буфетів міста Запоріжжя. На даний момент спеціальні служби перевіряють їжу і питну воду, разом зі стічною.

Також, проводиться опитування особистостей, і проводиться постійна дезінфекція приміщень, де перебувають хворі.

Як відомо, гострі кишкові інфекції – одні з найпоширеніших захворювань. І вони можуть серйозно обернутися не тільки на дорослих, але і дітей зокрема. Часто, буває так, що ці кишкові інфекції потрапляють у організм з їжею, або через воду, які можуть бути заражені. Передається через воду, під час купання в будь-яких водоймах, через побутові предмети, або ж через брудні руки.

Серед продуктів, обережніше всього себе потрібно вести разом з м’ясом,  яйцями, молоком і морепродуктів. Також, небезпека криється і в фруктах разом з овочами. Їх потрібно ретельно мити і перевіряти. Фахівці говорять про те, що для того, щоб бути впевненим у своєму здоров’ї, варто вживати тільки ті продукти, в яких ви впевнені.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com