У ЗАПОРІЖЖІ ПОНОВЛЮЮТЬ ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДАЧІ АВТОБУСАМИ ТА КАТЕРАМИ - Запоріжжя.Info

У ЗАПОРІЖЖІ ПОНОВЛЮЮТЬ ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДАЧІ АВТОБУСАМИ ТА КАТЕРАМИ

У Запоріжжі запустять катери та автобуси для перевезення містян до садово-городніх ділянок. Перевезення здійснюватимуться за кількома традиційними напрямками.

Традиційно початок дачної навігації в місті стартує наприкінці квітня, проте цього року через запровадження карантину перевезення відтермінували.

Катери розпочнуть перевозити містян на дачі з 1 липня. Автобусні перевезення розпочнуться з 30 червня. Рейси виконуватимуть з дотриманням усіх санітарних вимог. Як і в попередні роки, для запоріжців пільгових категорій проїзд безкоштовний.

Крім того, щоб запоріжцям було зручніше добиратися до річкового порту, будуть організовані додаткові автобусні та тролейбусні рейси. Це:

Тролейбусні рейси для вивозу жителів міста з річкового порту за напрямками: Дніпровський район (зупинки «вул. Піщана», «Арматурний завод», «Бородінський мкрн»), Комунарський район («Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн»), Заводський район («Павло-Кічкас»);
Автобусні рейси для підвозу та вивозу жителів міста з річкового порту за маршрутом загального користування №38 «БК ЗАлК-Аптека (вул. Рубана)» від зупинки «пр. Металургів» через пр. Соборний, вул. Портову, вул. Незалежної України (вул. Рекордну), пр. Металургів до зупинки «БК ЗАлК».ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com