У Запоріжжі чоловік пропонував зайнятися збоченим сексом дівчинці (відео) – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі чоловік пропонував зайнятися збоченим сексом дівчинці (відео)

Активісти з громадської організації “Спадщина Запоріжжя” повідомляють про спробу розбещення неповнолітньої дівчинки жителем Запоріжжя.

40-річний чоловік в соцмережі листувався з дівчинкою, надсилав їй свої фото, питав, які види сексу вона знає і сам пропонував інтим. Його не збентежило, що дитині 13 років: дізнавшись це він навпаки зголосився “навчити” дівчинку “займатися сексом”. Особливо цікавили його збочені форми сексу: він дуже наполягав на оральному і анальному сексі, в подробицях описував як це відбувається і пропонував цьому навчити.

Збоченець висловлював готовність в будь-який момент приїхати “в гості” до дитини або запрошував дівчинку приїхати до себе додому.

В результаті, активісти організації “Спадщина”, яка сформована навколо ідеї виявлення і попередження педофілії в Запоріжжі і області, вийшли на зв’язок з чоловіком і “виманили” його на зустріч. Вони провели допит, який позначили як “профілактичну бесіду”, в ході якого збоченець розповів докладно про свої наміри, під час листування і мети приїзду в цей район. Уся розмова активісти знімали на камеру і надалі виклали в мережу.

В описі до відео активісти просять батьків бути пильними і проявляти більше уваги до своїх дітей, щоб убезпечити їх від зустрічей з такими людьми.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com