У Європі готові видавати гроші на покупку вживаних електрокарів - Запоріжжя.Info

У Європі готові видавати гроші на покупку вживаних електрокарів

Не повну вартість, але уряд готовий оплатити покупку електромобіля. Причому цього разу субсидія поширюється на вживані автомобілі. Навіть в Україні діє нульовий акциз на електромобілі, що допомагає таким транспортним засобам впевненіше набирати популярність.

У Європі ці програми популярніші. Наприклад, у Франції вирішили на державному рівні допомагати в покупці не тільки нових електромобілів, але і старих.

З 1 січня 2021 року уряд почне субсидувати покупку вживаних електрокарів. Виплата становитиме 1000 євро. Для порівняння, у випадку з новим електромобілем держава оплачує 7000 євро, але з 1 січня цю цифру знизять до 6000. Звичайно, 1000 євро – набагато менше.

Але ж подібних програм для придбання вживаних автомобілів не існує зовсім. А у Франції тепер буде. Ці заходи в першу чергу пов’язані з бажанням «розворушити» авторинок на тлі економічного спаду.

Не секрет, що продажі нових і старих машин тісно пов’язані і, як правило, демонструють схожу динаміку. Чим швидше автомобілісти звернуть увагу на нові моделі, тим раніше позбудуться старих. А в покупці таких на вторинному ринку допоможе субсидія, що безсумнівно пожвавить попитВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com