У Мелітополі лікар приймального відділення виявилася п’яна – Запоріжжя Інфо

У Мелітополі лікар приймального відділення виявилася п’яна

У Мелітополі Запорізької області дівчина потрапила на огляд до п’яного лікаря. Відповідний відеоролик опублікували в Instagram- спільноті “Медицина Мелітополя. Відгуки”.

Як написала одна з учасниць конфлікту Аліна, вона звернулася в приймальне відділення районної лікарні з кровотечею. Оскільки робочий день був закінчений, до неї направили чергового лікаря-гінеколога. Дівчина з матір’ю чекала медика близько 20 хвилин, однак, за її словами, це було лише початком.

“Так званий лікар все ж зволив вийти до нас, але те в якому стані вона з’явилася, просто нас шокувало, вона була п’яна і ледве стояла на ногах, за метр від неї несло перегаром, я побачивши всю ситуацію відмовилася від її огляду. І коли вже в справу втрутилася моя мама, ця жінка просто почала виштовхувати маму з кабінету (відео почала знімати саме з цього момент) потім все ж коли вона зрозуміла, що її знімають, вона просто закрилася в туалеті. Так що ось такі у нас лікарі, це добре, що мене прийняли в міській гінекології і надали мені допомогу, а так ще не відомо, як могло все закінчитися”, – пише Аліна.

Користувачі мережі були в шоці від побаченого і почали писати, що цей лікар вже не вперше славиться своєю поведінкою і недбалим ставленням до роботи. Багато відзначили, що подібного роду “лікарі” взагалі не повинні працювати в медицині. Однак, знайшлися і ті, хто відстоював права лікаря. Вони написали, що з такими нервовими пацієнтами можна і з розуму сходити, а матері дівчини треба було на початку звернутися в психіатричне відділення.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com