У Бердянську дівчинка випала з вікна на 4-му поверсі: як почувається зараз дворічна малеча – Запоріжжя Інфо

У Бердянську дівчинка випала з вікна на 4-му поверсі: як почувається зараз дворічна малеча

У серпні дворічна Маша сперлася на москітну сітку і випала з вікна на четвертому поверсі. Жахлива подія, що сталася 7 серпня у Бердянську. Малятко з тяжкими травмами голови та основи черепа доставили до лікарні.

П’ять днів у медикаментозній комі та цілковита невизначеність щодо наслідків. Але в результаті професіоналізм лікарів та допомога багатьох бердянців допомогли Маші не лише вижити, а й сприяють дуже швидкому відновленню.

— Ми пережили пекло, про яке не дуже хочеться згадувати. Але я не можу не висловити вдячності всім, хто підтримав нас морально, фінансово. Ми не могли навіть уявити: наскільки люди перейнялися нашим горем і допомогли пережити найважчі дні у нашому житті.

Слова подяки лікареві-анестезіологу бердянської реанімації Ользі Баранецькій, яка виявила найвищий професіоналізм у першу добу після падіння Маші. Велике спасибі запорізьким лікарям, які продовжили лікування.

П’ять днів у комі. Лікарі говорили, що вирішальними будуть три доби після відключення обладнання. Якщо Маша не розплющить очі протягом 72 годин, то все… Але вона прийшла до тями через добу.

Ще раз дякуємо рідним, друзям, колегам по роботі та всім, хто відгукнувся, підтримав. Те, що ви зробили, важко переоцінити, — поділилася мама дівчинки Наталія Савченко.

Батьки Маші кажуть, що зараз не помічають у поведінці якихось відхилень. Дитина активна, весела, із задоволенням грає на майданчику з іншими дітьми. Хоча, звичайно, періодично загальний стан здоров’я, пошкоджених ділянок перевіряють та діагностують лікарі, передає Запоріжжя Інфо.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com