Серійний маніяк вбив 25 нещасних пенсіонерок і жодного разу не розкаявся: копи показали обличчя злодія – Запоріжжя Інфо

Серійний маніяк вбив 25 нещасних пенсіонерок і жодного разу не розкаявся: копи показали обличчя злодія

З Татарстану (Російська Федерація) прийшли дуже тривожні новини. Так, поліція затримала ймовірного серійного вбивцю, якого російські правоохоронці розшукували з 2011 року.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з російських видань.

Підозрюваний Радик Т., фото: Telegram

За інформацією журналістів, затриманим може виявитися “Поволзьким маніяком”. Чоловіка підозрюють у вбивствах літніх жінок в Татарстані та сусідніх регіонах. У вбивці був свій почерк – всі жертви було задушено підручними предметами.

Підозрюваний Радик Т., фото: Telegram

Ще в 2017 році за допомогу в його затриманні пропонували 3 мільйони рублів (близько 1,1 мільйона гривень). За різними даними загальна кількість вбивств може доходити до 32. В даний час 38-річний Радик Т. вже дав свідчення. Ведуться слідчі дії.

Пізніше з’явилася інформація від МВС РФ. Правоохоронці підтвердили затримання “Поволзького маніяка”. Його спіймали в Татарстані силами поліції і ФСБ. Також повідомляється про те, що затримати його допоміг генетичний матеріал. Комплекс експертиз дозволив встановити особу, сьогодні (01.12.20) вбивцю було затримано в квартирі в Казані. Раніше він вже був судимий – за 158 і 222 статті КК РФ, звільнився в червні 2010 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com