Потяг зійшов з рейок пізно вночі, перевернуті вагони і люди навколо - Запоріжжя.Info

Потяг зійшов з рейок пізно вночі, перевернуті вагони і люди навколо

Сьогодні, 6 лютого 2021 року, на сторінці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області в соціальній мережі Facebook з’явилася інформація про аварію на залізниці біля станції “Воскобойня”.

Це сталося о 02:05, за попередньою інформацією співробітників — 8 вагонів вантажного поїзда зійшли з рейок під час руху за маршрутом від станції “Кривий Ріг” до “Нижньодніпровськ-Вузол”. Всього поїзд складається з 57 вагонів.

Аварія з поїздом, фото: Facebook (ДСНС)

“Внаслідок цього пошкоджено залізничну колію та електричну опору (електроживлення на аварійній ділянці відсутнє), 4 вагони, які перевозили клінкер, перекинулися. Виникла затримка руху пасажирських поїздів у “парному напрямку” (в обох напрямках) — з моменту виникнення аварії. Загиблих і постраждалих немає. Аварійні бригади Дніпровської регіональної філії” Придніпровська залізниця ” вирушили до місця аварії для здійснення аварійно-відновлювальних робіт. Підрозділи ГУ ДСНС в області не залучалися”, – йдеться в повідомленні.

Також у публікації зазначається, що вже о 7:10 аварійні бригади РЕМ зуміли відновити електропостачання на аварійній ділянці, а через 20 хвилин (7:30) відновлено і рух по 1-й колії залізничного транспорту. На місці аварії тривають роботи з очищення від пошкоджених елементів і відновлення Ж/Д полотна. Залучено відновлювальний поїзд РЕМ, автокран, Автовишка та 40 працівників.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com