Поліція прокоментувала стрілянину в Хортицькому районі Запоріжжя - Запоріжжя.Info

Поліція прокоментувала стрілянину в Хортицькому районі Запоріжжя

Сьогодні, 8 червня, близько 14 години, до поліції надійшло повідомлення про те, що дільничні офіцери поліції під час відпрацювання району, з метою виявлення осіб, які займаються розповсюдженням та зберіганням наркотичних засобів, поблизу одного з будинків по вулиці Рубана, виявили підозрілу особу.

«Під час перевірки у громадянина документів, до поліцейських підійшло двоє невідомих чоловіків, один з них дістав предмет, схожий на пістолет та здійснив декілька пострілів у повітря, після чого невідомі втекли. В ході переслідування, одного зі зловмисників було затримано, пошуки ще одного фігуранта тривають. Відомості внесено до Єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні  правопорушення та інші події», — повідомила начальниця відділу комунікації ГУ НП України в Запорізькій області Олена Лебединська.

В паблік Its_zp потрапило відео від однієї з очевидець подій. Жінка повідомила, що між будинками по вулиці Рубана дорослі чоловіки влаштували стрілянину, після чого забігли до одного з під’їздів.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com