Підроблені ПЛР-тести та сертифікати про вакцинації продавали в соцмережах в Запорізькій області (фото) – Запоріжжя Інфо

Підроблені ПЛР-тести та сертифікати про вакцинації продавали в соцмережах в Запорізькій області (фото)

У Запорізькій області в соціальних мережах продавали тести з негативним результатом на коронавірус, а також паперові сертифікати про вакцинації. Щомісячний прибуток зловмисників досягав 4 мільйони гривень.

Про це повідомляє Національна поліція в Запорізькій області.

Десять чоловік в соцмережах приймали замовлення по виготовленню ПЛР-тестів на коронавірус, а також COVID сертифікатів. Замовники послуг не проходили ніяких лабораторних досліджень та процедури щеплення, а лише надавали свої дані для оформлення документації. Серед клієнтів були і туристичні агентства. Вартість підробленого тесту становила 400 гривень, а COVID-сертифікат коштував 1500 гривень, проте представники турагентств «перепродавали» їх за вищою ціною.

Правоохоронці провели 23 обшуки за місцями проживання фігурантів, їх автомобілях і в офісах, на території Київської, Харківської та Запорізької областей. В результаті вилучено комп’ютерну техніку, телефони, банківські картки, грошові кошти, печатки і штампи медичних установ, а також особисті печатки лікарів. Зараз поліцейські встановлюють їх походження.

Як раніше повідомляв Inform.zp.ua, для того, щоб просвіщати запорожців в карантинних обмежень і закликати вакцинуватися, в Запоріжжі почали їздити рятувальники вулицями на машині з гучномовцями.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com