На Запоріжжі до п’яти років засуджено членкиню виборчкому за незаконну видачу 16 бюлетенів - Запоріжжя.Info

На Запоріжжі до п’яти років засуджено членкиню виборчкому за незаконну видачу 16 бюлетенів

Оголошений вирок членкині однієї з сільських виборчих дільниць Запорізької області, яка незаконно видала невстановленій особі 16 чужих виборчих бюлетенів.

Бердянським судом за виборче порушення засуджено продавчиню магазину, яка у жовтні минулого року була членом виборчої комісії Радолівської сільської дільничної виборчої комісії Бердянського району Запорізької області № 230504. Членкиня виборчкому свідомо, аби забезпечити перемогу певного кандидата, видала 16 виборчих бюлетенів одній невстановленій особі. Зокрема, незаконно були видані чотири бюлетені з виборів Коларівського сільського голови, чотири бюлетені з виборів депутатів Коларівської сільської ради, чотири бюлетені з виборів депутатів Бердянської районної ради та чотири – з виборів депутатів Запорізької обласної ради.

Видані жінкою бюлетені були призначені іншим чотирьом людям, які в цей день не могли брати участь в голосуванні. Незаконно видаючи бюлетені, членкиня виборчкому поставила свій підпис у контрольних талонах до бюлетенів та порядкові номери.

Стосовно жінки було порушено справу про надання виборчих бюлетенів членом виборчої комісії особі, яка не мала права їх отримувати (за ч. 3 ст. 158-1 КК України).

Обвинувачена членкиня виборчкому повністю визнала провину та уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, в якій сторонами було узгоджено покарання.

Суд, визнавши жінку винною, угоду затвердив. Відповідно до неї членкині виборчкому призначено покарання у виді п`яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом, на такий самий термін. Утім, покарання є умовним – з іспитовим строком на один рік.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com