На курорті під Запоріжжям жінка з дитиною "застрягли" на хвилерізі - Запоріжжя.Info

На курорті під Запоріжжям жінка з дитиною “застрягли” на хвилерізі

Стало відомо про те, що на одному з курортів Запоріжжя жінка з дочкою застрягла на хвилерізі.

Таким чином, повідомляється, що подія сталася з відпочиваючими в селі Приморський посад, що в Приазовському районі Запорізької області. У п’ятницю, 3 липня, мати з дочкою купалися в морі, як їх раптом почало відносити до хвилеріз.

Про це повідомляє ДСНС Запорізької області.

З-за того, що в морі почалися високі хвилі, вони не змогли самостійно дістатися до берега, тому, почали кликати на допомогу. Це було в 50 метрах від берега, поруч з однієї з баз відпочинку.

Рятувальники дісталися до відпочиваючих, ними виявилися 36-річна жінка та її 7-річна дитина. Їх зняли з хвилеріза, і доставили прямо до берега. На щастя, з ними все виявилося добре, і допомога медиків не знадобилася.

Варто відзначити, що рятувальники зазначають, що плавати на надувних матрацах, колах, та інших іграшках, варто з великою обережністю. Якщо ви помітили, що вас віднесло далеко від берега, відразу починайте привертати на себе увагу, і вас обов’язково хтось повинен помітити. Поки чекаєте рятувальників, головне зберегти спокій, і ні в якому разі не панікувати.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com