Корабель з українцями зазнав аварії в Чорному морі: ніс відірвався просто на хвилі - Запоріжжя.Info

Корабель з українцями зазнав аварії в Чорному морі: ніс відірвався просто на хвилі

У середині січня біля берегів Турецької Республіки затонув Російський суховантаж під назвою Arvin.

Він був побудований ще в 1974 році і ходив під прапором Палау, що випливає з даних моніторингового ресурсу Vesselfinder. Ще минулого року, 30 грудня, суховантаж знаходився в порту грузинського містечка Поті, а 15 січня — в порту турецького міста Бартин.

Зараз з’явилося відео аварії судна, зняте на самому кораблі. Всі 15 членів екіпажу згодом перебували в трьох рятувальних шлюпках, про що стало відомо завдяки заяві губернатора провінції Бартин Сінана Гюнера.

“Та ну нах*й. П*здец, та ну нах*й. *банний в рот. Костюм. Съ*буй, съ*буй. Бл*ть не можу, допоможіть”, — кажуть члени екіпажу під час того, як корабель піднімається на хвилях і в якийсь момент бачать, що ніс судна відламується. Починається паніка і екстрений втечу до рятувальних шлюпок.

Крах корабля з українцями на борту, скріншот: Youtube

Міністерство закордонних справ повідомляє, що ще троє українців не були знайдені. П’ятеро громадян України вже виписані з лікарні. Суховантаж Arvin прямував до Болгарії, але несприятливі погодні умови поставили хрест на цьому шляху.

“В ході проведення пошуково-рятувальних робіт всього знайшли тіла 3 членів екіпажу (з них 2 громадянина України)”, – йдеться в повідомленні.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com