Абсолютно голих українок затримано в Дубаї, за законами шаріату їм загрожує в'язниця - Запоріжжя.Info

Абсолютно голих українок затримано в Дубаї, за законами шаріату їм загрожує в’язниця

Нещодавно в соцмережах з’явилися кадри оголеної фотосесії на балконі популярного готелю в Дубаї. Так, 12 дівчат позують на камеру абсолютно голими.

На опубліковані відео та фото звернули увагу ОАЕ, всіх учасників фотосесії вже затримано. Самі дівчата виявилися громадянками України та інших країн СНД. Передбачуваного фотографа Олексія Концова також заарештували.

У генконсульстві РФ повідомили, що серед затриманих немає росіянок. У Дубаї заарештували лише одного громадянина Росії (ймовірного організатора фотосесії). Відомо, що серед затриманих дівчат є 11 українок.

“3 квітня поліція Дубаю затримала групу осіб у зв’язку з порушенням норм суспільної моралі. За попередньою інформацією, серед затриманих – 11 громадянок України”, – розповіли в МЗС.

За інформацією Daily Mail, вперше відео опублікував саме ізраїльський сайт для дорослих.

Поліція Дубаю ще не коментувала затримання фотографа, але вказала, що штраф у розмірі 5 тисяч дирхамів (близько 1300 доларів) і тюремне ув’язнення загрожує не лише дівчатам, але й тим, хто знімав їх і поширював кадри в інтернеті.

Після суду моделям загрожує до шести місяців тюремного ув’язнення і штраф за порушення законів ОАЕ про пристойність, а організатору зйомки – до 1,5 року ув’язнення.

Варто зазначити, що жінкам в ОАЕ рекомендують не носити міні-спідниці, декольте і сукні, які просвічуються. Відкриті купальники дозволені лише на території готелів, суворо заборонено на пляжі бути топлес й тим більше заборонено з’являтися оголеними.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com