Жодного транспорту та новий проєкт карантину: “слуга народу” Дубінський уточнив деталі новорічного локдауну | Запоріжжя.Info

Жодного транспорту та новий проєкт карантину: “слуга народу” Дубінський уточнив деталі новорічного локдауну

Нардеп від “Слуги народу”, журналіст Олександр Дубінський повідомив, що Кабінет міністрів планує запровадити в Україні жорсткий карантин на новорічно-різдвяні свята у період з 24 грудня по 15 січня. І уточнив деякі подробиці.

Про це повідомив Олександр Дубінський на своїй сторінці у facebook. Ще трохи уточнень від з приводу новорічного локдауну Дубінський написав, відповідаючи на коментарі своїх підписників.

– Транспорт планують прикрити?
– Да.
– Це точна інформація? Я маю на увазі по датах?
– Да. Проект такий.

Скріншот коментарів

Як раніше повідомлялось, у неділю, 29 листопада Дубінський, як сніг на голову оголосив повний локдаун в період нноворічно-різдвяних свят.

“Кабмін планує ввести повний локдаун з 24 грудня по 15 січня”, — без жодних інших подробиць заявив нардеп.

Скріншот Telegram

Українці у коментарях просто шоковані таким рішенням, люди хвилюються, як мають прогодувати родину, коли все закриють і українців залишать без засобів для існування.

“Интересно и долго думали, что бы такое придумать???”, “Арахамия намекнул на “интеллектуальный”, а не полный локдаун. Боюсь даже предположить, что там придумают и как блеснут интеллектом)”, “Возмущаются только те, кто не болел ковидом. Я заболела и хочу спокойно сидеть дома и не переживать где брать деньги, чтобы были налоговые каникулы по работе и т.д.”, “Очень печально! Очень!”, – пишуть користувачі.

Скріншот коментарівВід Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com