Землянський про наслідки локдауна: "Живі будуть заздрити мертвим" - Запоріжжя.Info

Землянський про наслідки локдауна: “Живі будуть заздрити мертвим”

З 5 квітня Київ закрили на карантин, і відомий аналітик Валентин Землянський прокоментував ситуацію.

Експерт пояснив, чому владі Києва не вдається протистояти пандемії коронавируса. За його словами, на самому початку пандемії він опублікував на своїй сторінці в соцмережі монолог капітана з відомого радянського мультфільму «Острів скарбів», де була присутня фраза про те, що живі будуть заздрити мертвим.

Землянський підкреслює, що поточна ситуація в Україні порівнянна з таким твердженням. Як він заявив, владі країни не вдається стабілізувати ситуацію з поширенням коронавируса через ненадійною державної системи. Цю саму систему може обрушити будь-яка непередбачена ситуація, вважає аналітик. «Мене завжди лякала хисткість державної конструкції України. Ця конструкція збивається будь-яким форс-мажором. Я навіть подумати не міг, що цим форс-мажором може бути епідемія. Державна машина просто не в силах впоратися з проблемою», – підкреслив Землянський.

Також він додав, що українці в ситуації, що склалася вже не можуть бути впевненими в тому, що держава про них забудь піклується. Нагадаємо, що 5 квітня влада Києва закрили дитячі садки і школи, при цьому в громадському транспорті можуть їздити тільки працівники критично важливої ​​інфраструктури.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com