“Зеленський наламав дров, а розплачується Україна”, – Ігор Артюшенко - Запоріжжя.Info

“Зеленський наламав дров, а розплачується Україна”, – Ігор Артюшенко

“Міжнародна дипломатія і робота в зовнішніх відносинах в офісі президента і безпосередньо Зеленського провалена і провалюється системно”. Про це в ефірі «Прямого» заявив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді  Ігор Артюшенко.

В ході ефіру обговорили стосунки США і України. Зокрема, зупинились  на тому, як хибна політика Зеленського вплинула на його діалог з Джо Байденом.

Ігор Артюшенко наголосив, що наразі через суттєві помилки президента Зеленського, за його «наламані дрова» сьогодні доводиться розплачуватись Україні.

«А як Ви уявляєте, Джо Байден має розмовляти з Зеленським, якщо в Україні на нього заведені нікчемні кримінальні справи, якщо у Верховній Раді створена Тимчасова слідча комісія для розслідування фейкових “плівок Деркача”, який знаходиться під санкціями США?

Як він буде розмовляти з Зеленським, якщо голова Київської обласної організації партії «Слуга народу» звинувачується в роботі на Росію та втручанні у вибори в США?», – висловився Ігор Артюшенко.

«Зеленський наламав дров, а розплачується Україна. Тепер Байден розмовляє про Україну з Путіним без представників України. Зараз терміново необхідно виправляти ситуацію і це повинні робити Зеленський та МЗС», – зазначив політик.

Читайте також: «Європейські країни відмовилися від практики загальнонаціональних референдумів» – Ігор Артюшенко
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com