Зеленський розповів, як його можна привітати з днем народження: не даруйте подарунки - Запоріжжя.Info

Зеленський розповів, як його можна привітати з днем народження: не даруйте подарунки

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 25 січня, відзначає день народження. Йому виповнилося 43 роки. Однак президент попросив тих, хто має намір його привітати з днем народження, не дарувати йому особисті подарунки, а перерахувати ці кошти на благодійність.

У понеділок, 25 січня, має відбутися засідання фракції “Слуга народу”, на якій буде присутній президент України Володимир Зеленський.

У фракції “Слуга народу”, Володимир Зеленський запропонував всім охочим його привітати з днем народження, перерахувати кошти для комунальної лікарні Кривого Рогу.

“На початку фракції планується його вступне слово. Подарунок буде символічний абсолютно. А в цілому, президент попросив депутатів не дарувати особистих подарунків, а перерахувати гроші, хто хоче, як благодійну допомогу комунальної лікарні Кривого Рогу”, – розповіло джерело у фракції.

Відомо, що на засіданні фракції народні депутати планують обговорити закон про вакцинацію від COVID-19, ліквідацію податкової міліції та призначення Юрія Вітренко на посаду міністра енергетики.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com