Здалася: молода дівчина, якій запоріжці допомогали побороти важку хворобу вчора померла - Запоріжжя.Info

Здалася: молода дівчина, якій запоріжці допомогали побороти важку хворобу вчора померла

Про це повідомила голова благодійного фонду “Парасолька” Ірина Лосева.

“Тяжело писать этот пост, потому что тяжело подобрать слова, и потому что невозможно это переживать снова и снова…Маши больше нет, сегодня она стала ангелом. .. Боролась, но не справилась…Теперь Машеньку нужно проводить. Мы не оставим ее одну с этим вопросом. Прошу всех, кто так же, как и мы переживает о случившемся, помочь в организации похорон, в первую очередь это финансовая помощь”, – пише пані Ірина.

Маша – була з Маріуполю. Родина пережила военні дії, коли виявилось, що в дівчини гострий мейобластний лейкоз. Тоді Машу разом зі старшою сестрою Ліною відправили до Запоріжжя, де дівчата з квітня мешкали в онкологій. В грудні у Маші стався раній рецидив. Вона отримувала високодозну хіміотерапію та чекала на пересадку кісткового мозку. Але, нажаль, дива не сталося і вісімнадцятого грудня дівчини не стало.

За життя дівчина закінчила художню школу, навчалась в ліцеї з поглибленим вивченням іноземних мов. Її старша сестра Ліна кинула роботу, аби доглядати за сестрою. В Маріуполі в них залишились мама з братом. Родина потребує фінансової допомоги навіть зараз, бо грошей на організацію похорону в них немає.

5168755448547188 – картка ПриватБанку Ліни.

Читайте також: Фото дня: зимова краса на о. Хортиця в Запоріжжі
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com