ЗАЗ може налагодити виробництво нового бюджетного універсалу – Запоріжжя Інфо

ЗАЗ може налагодити виробництво нового бюджетного універсалу

На потужностях Запорізького автомобілебудівного заводу можуть організувати виробництво оновленої версії доступного універсала Lada Largus Cross. Як повідомляють «Новини та Факти», це станеться, якщо з Росії налагодять постачання відповідних машинокомплектів.

Якийсь час тому «АвтоВАЗ» розпочав випуск оновленого Largus Cross. Автомобіль виконаний у фірмовій Х-подібній стилістиці, характерній для всіх сучасних «Лад», та оснащується новою світлотехнікою, бамперами та радіаторними ґратами.

У салоні можна виявити переглянуту панель приладів, покращений мультимедійний комплекс і кермо з ободом, що підігрівається. За додаткову плату передбачено підігрів передніх крісел.

У моторному відсіку розташований доопрацьований 1.6-літровий бензиновий агрегат із віддачею 90 кінських сил, який поєднується з п’ятишвидкісною “механікою”. Також доступна модифікація із 106-сильним двигуном аналогічного об’єму.

На сьогоднішній день вартість Lada Largus української збірки стартує з позначки 319 тисяч 740 гривень. Машина комплектується 1.6-літровим бензиновим двигуном.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com