“Запускають надутий презерватив у космос” або як неробочий мобільний шпиталь ДСНС возять Україною для піар-акцій – Запоріжжя Інфо

“Запускають надутий презерватив у космос” або як неробочий мобільний шпиталь ДСНС возять Україною для піар-акцій

Він не укомплектований кадрами – технічного персоналу з обслуговування цього шпиталю менше 50%. А щодо медперсоналу – то він відсутній зовсім.

У структурі Мобільного рятувального центру Державної служби надзвичайних ситуацій існує Мобільний госпіталь. Його зараз возять по всій території України та розвертають у різних областях, але це не більше, ніж піар-акції. Оскільки свого справжнього призначення цей шпиталь не виконує вже давно.

Свого часу це був легендарний шпиталь, він брав участь у ліквідації надзвичайних ситуацій за кордоном – у Туреччині та Пакистані, наприклад.

Основне завдання ДСНС було його розгорнути, а після цього туди прибував медперсонал – співробітники Центру медицини катастроф. То була така взаємна робота.

Але незабаром його законсервували на багато років, а коли почалася всесвітня пандемія, він виявився абсолютно не функціональним і не здатним виконувати свої завдання за призначенням.

Ще у 2018-2019 році я був начальником медичного центру ДСНС України і разом з начальником Мобільного рятувального центру Володимиром Качканом ми просили дозволити нам перевірити та упорядкувати цей Мобільний госпіталь, розгорнути його, провести відповідні навчання, перевірити – чи функціональний він, що з його мат-тех забезпеченням, сформувати кадровий резерв для його ефективної роботи. Але нам не дали цього зробити.

"Запускають надутий презерватив у космос" або як неробочий мобільний шпиталь ДСНС возять Україною для піар-акцій

Тому станом на момент пандемії на території України, у 2020 році, він був взагалі ні на що не здатний.

І навіть коли до кінця 2020 року на нього було виділено гроші – накупили різної техніки, ліжка та всього, що пов’язано з COVID. Але основну проблему не вирішили, а це – кадри.

Тут важливо наголосити, що мобільний госпіталь – це насамперед люди, команда, яка здатна виконати поставлене завдання в певних умовах.

На сьогоднішній день у цьому мобільному госпіталі штатом передбачено 17 посад, з яких укомплектовано лише 8. Тобто комплектація навіть технічного персоналу з обслуговування цього госпіталю укомплектована менше, ніж на 50%. А щодо медперсоналу – то він відсутній взагалі.

"Запускають надутий презерватив у космос" або як неробочий мобільний шпиталь ДСНС возять Україною для піар-акцій

І що ми бачимо? Стандартну ситуацію: були витрачені божевільні гроші, а кадрів нема. Центр медицини катастроф не здатний забезпечити цей мобільний шпиталь кадрами, а ДСНС не сформувала кадровий резерв за рахунок кадрів медслужби ДСНС. Більше того, на даний момент у самій ДСНС України є лише один лікар інфекціоніст-реаніматолог. Він один на всю службу.

І коли Мобільний шпиталь минулого року розгорнули в Івано-Франківську, він стояв там порожній. Його топили, розставили техніку, але жодного пацієнта так і не прийняв. З одного боку, й потреби не було, а з іншого – там і працювати нема кому.

І ось замість того, щоб укомплектувати його кадрами і нормально ввести в дію, вони гасають із цим мобільним госпіталем, так званим “помаранчевим дивом” для проведення піар-акцій. Возили його до Хмельницького, а тепер уже до Каховки. А з якою метою? Просто зараз на Херсонщині йдуть вибори, колишній губернатор балотується у депутати.

Тому це не більше ніж імітація бурхливої ​​діяльності, що виглядає як надування контрацептиву і запуску його в космос. Який від цього толк? Такий самий, як і від госпіталю зараз.Previous

"Запускають надутий презерватив у космос" або як неробочий мобільний шпиталь ДСНС возять Україною для піар-акцій

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com