Запорізкі медики організували навчання у разі спалаху коронавірусу у місті – Запоріжжя Інфо

Запорізкі медики організували навчання у разі спалаху коронавірусу у місті

За легендою в одному із літаків, який прибув до Запоріжжя виявили чоловіка з симптомами схожими на коронавірус.

За словами заступника директора Запорізького обласного лабораторного центру Олександра Мащака, біля трапу хворого зустрічають лікарі швидкої, які доставляють його до ізолятора.

Вже в ізоляторі лікарі збирають про пацієнта всю необхідну інформацію. Зокрема цікавляться звідки прилетів, з ким контактував, у разі необхідності надають медичну допомогу та викликають швидку.

Тим часом  до медпункту прибувають дві карети швидкої,  спеціально одягнені медпрацівники, заходять за хворим з підозрою на коронавірус та забирають його у швидку. А тим часом у медпункті починається дезінфекція. Вже через годину після дезінфекції  приміщення вважається знезараженим.

Усіх хворих із підозрою на коронавірус направлятимуть в інфекційну лікарню, де для пацієнтів виділили окремий блок. Поки що він розрахований на 50 осіб.

У інфекційній лікарні вже з інший умовно підозрюваний на коронавірус  потрапляє у бокс. Там відбувається перший огляд.

Завідувачка відділення інфекційної лікарні Тетяна Матвєєварозповідає, що спочатку слід з’ясувати у хворого анамнез його захворювання, де і з ким він контактував, встановити ймовірні небезпечні контакти. Паралельно з цим вимірюють температуру та тиск.

Після цього у хворого з підозрою на коронавірус беруть аналізи та чекають результатів. У разу підтвердження інфекції хворий залишається у боксі інфекційної лікарні та отримує симптоматичне лікування. Раз на декілька днів у нього братимуть аналізи на наявність вірусу.  Виписати його можливо лише тоді, коли тест протягом декількох діб буде негативний.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com