Запоріжжя відвідав нідерландський архітектор: що розповів фахівець – Запоріжжя Інфо

Запоріжжя відвідав нідерландський архітектор: що розповів фахівець

Збільшений транспортний потік, збереження історичних цінностей та розвиток природного потенціалу. Про це говорив сьогодні архітектор із Нідерландів, який завітав до Запоріжжя.

Побачити місто очима іноземних фахівців та знайти неординарні рішення. У межах проєкту для молодих управлінців “Master of public administration”, що проходить за підтримки Метінвесту, нідерландський архітектор Фулко Трефферс знайомив учасників із Запоріжжя з особливостями європейський архітектурних рішень.

“Кожне нідерландське місто із задоволенням хотіло б мати таку гарну річку, як ваш Дніпро. Але, хоч річка і знаходиться у місті, я не побачив особливого зв’язку між рікою та усім, що знаходиться на березі: ваша набережна, будівлі — це все можна використовувати більш доцільно”, – зазначив архітектор (Нідерланди) Фулко Трефферс. 

Із думкою архітектора погоджуються і запорізькі фахівці. Вони зазначають, що наразі у місті працюють над розробкою концепції, яка б встановила чіткі норми користування ділянками уздовж Дніпра.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com