Залізничники підняли три вагона, що зійшов з рейок потягу "Інтерсіті" - Запоріжжя.Info

Залізничники підняли три вагона, що зійшов з рейок потягу “Інтерсіті”

На місці аварії швидкісного пасажирського поїзда “Інтерсіті” №732, який слідував за маршрутом Київ-Запоріжжя, тривають відновлювальні роботи. Залізничники вже підняли три з шести вагонів, які зійшли з рейок .

Про це повідомив голова філії “Пасажирська компанія” Укрзалізниці Олександр Перцовський в Facebook.

“На перегоні біля станції Славгород тривають відновлювальні роботи. Три вагони підняті. Ми пропустили ранковий “Інтерсіті” 737 із Запоріжжя і зараз почне працювати техніка для подальшого відновлення, тому перегін буде закритий для робіт”, – написав він.

Перцовський зазначив, що через аварію частина поїздів будуть направлені в об’їзд. При цьому він пообіцяв відслідковувати кожного пасажира і забезпечити їх доставку до місця призначення. “У Дніпрі працюють автобуси і автомобілі для підвозу пасажирів. Затримки будемо мінімізувати та постійно оновлювати статус”, – пообіцяв голова філії.

На сайті Укрзалізниці опубліковані зміни в розкладі маршрутів, які змінилися з-за аварії:

  • Поїзд № 4/3 Ужгород – Запоріжжя буде зупинений на станції Дніпро, пасажирів автобусами доставлять в / із Запоріжжя.
  • Поїзд № 732/731 Київ – Запоріжжя зробить зупинку на станції Дніпро.
  • Поїзд №88 / 87 Новоолексіївка – Ковель, курсуватиме за зміненим маршрутом через Запоріжжя – Нікополь – Апостолове – Кривий Ріг – Сортові-П’ятихатки. Пасажирам, яким необхідно дістатися станції Синельникове, організований трансфер автотранспортом.

“Затримка цих поїздів на зворотне відправлення зі станції Дніпро складе 30 і 10 хвилин відповідно для синхронізації з підвезенням пасажирів із Запоріжжя”, – уточнили в прес-службі компанії.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com